Sari la conținut

xenia

A întrebat pe 13.07.2011, la 14:03

As vrea sa intreb daca pot aplica pentru studii de licenta numai cei ce au sustinut BAC anul acesta, sau au dreptul sa participe si cei ce au finisat liceul cu citiva ani in urma? Am facut o facultate aici si vreau sa fac a 2-a in Romania.Merci mult pentru raspuns.

Răspunsuri (2)

cepavick #1
Poţi,desigur,doar dacă nu ai mai aplicat vreodată în RO şi ai obţinut loc,dar nu ai mers la studii.. Trebuie doar să ai setul de documente şi voila .... mergi la consulat!
A răspuns pe 13.07.2011, ora 14:17
Xenia #2
Merci frumos:)
A răspuns pe 13.07.2011, ora 19:03