Sari la conținut

Lory

A întrebat pe 13.07.2011, la 14:04

La depunerea actelor e necesar si buletinul si pasaportul parintilor??sau doar buletinul parintilor...??

Răspunsuri (4)

Sandi #1
Nu ai nevoie sa depui nimic dintre actele parintilor ! ai nevoie de o copie a buletinului de identitate al tau si o copie a pasaportului tau
A răspuns pe 13.07.2011, ora 14:17
Lory #2
Copie după Paşaport/carte de identitate a candidatului şi al părinţilor/tutorilor legali eliberate de autorităţile din R. Moldova
deci este nevoie de copia legalizata la pasapoartele parintilor??????????
A răspuns pe 13.07.2011, ora 14:24
Sandi #3
http://myfiles.md/d/26112/1a25/Anexa%202%20-%20Documentele%20dosarului%20de%20inscriere%20(R%20Moldova).doc


descarca si uite ce documente aiti trebuie !
A răspuns pe 13.07.2011, ora 14:51
Lory #4
merci..
A răspuns pe 14.07.2011, ora 16:13