lilik
A întrebat pe 14.07.2011, la 05:21
am o intrebare spuneti cu diploma raionala sau republicana la competiii sportive sau de invatatura te ajuta sa intri mai usor, ele trebuiesc la ambasada?
Răspunsuri (4)
monah2010
#1
le ei pe toate cu tine ,stiu ca pe cele castigate in ROM sigur merg
A răspuns pe 14.07.2011, ora 06:06
Kamaz
#2
mi se pare ca numai cele obtinute la concursuri internationale sunt valabile
A răspuns pe 14.07.2011, ora 06:13
jane_air
#3
Doar internationale.
A răspuns pe 14.07.2011, ora 15:01
lilik
#4
dar cu nationale nui posibil?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 15:22