lencik2
A întrebat pe 14.07.2011, la 08:21
Salut!
Si totusi,este cineva la curent cind va incepe admiterea tinerilor basarabeni la studii superioare in Rominia???
Va rog mult,raspundeti cine stie,pu ca miine e deacum 15 iulie!)))
Mersi anticipat!
Si totusi,este cineva la curent cind va incepe admiterea tinerilor basarabeni la studii superioare in Rominia???
Va rog mult,raspundeti cine stie,pu ca miine e deacum 15 iulie!)))
Mersi anticipat!
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.