VikaB
A întrebat pe 14.07.2011, la 08:29
Salut!In cazul in care se depun documentele pentru 3 universitati din diferite orase,este necesar cite o copie legalizata de documente pentru fiecare universitate in parte? sau cite un singur exemplar de documente pentru toate 3?
Răspunsuri (3)
panicoalina
#1
Buna Vika! Nu ai nevoie de 3 copii pentru fiecare universitate, doar de o copie, ramane sa specifici doar Universitatea si atat! Bafta mare!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 10:07
VikaB
#2
Mersi mult!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 10:29
Pierro
#3
În cerere sunt 3 rânduri în care vei specifica pentru care specializare şi din cadrul cărei universităţi optezi tu.
A răspuns pe 14.07.2011, ora 11:59