natalita_525
A întrebat pe 14.07.2011, la 11:46
La depunerea actelor e necesar si buletinul si pasaportul??sau doar buletinul...??
Răspunsuri (2)
crinna
#1
Ambele, citeste metodologia!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 11:51
natalita_525
#2
multumesc foarte mult
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:19