Sari la conținut

natalita_525

A întrebat pe 14.07.2011, la 11:46

La depunerea actelor e necesar si buletinul si pasaportul??sau doar buletinul...??

Răspunsuri (2)

crinna #1
Ambele, citeste metodologia!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 11:51
natalita_525 #2
multumesc foarte mult
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:19