Citrinka
A întrebat pe 14.07.2011, la 12:33
Buna,cine stie daca este nevoie de cazierul judiciar la depunerea actelor pentru licenta?
Răspunsuri (2)
panicoalina
#1
La depunerea actelor nu ai nevoie, doar in cazul in care ai fost admis ai nevoie de el pentru viza! Acum nu ai nevoie!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 12:40
Citrinka
#2
merci mult
A răspuns pe 14.07.2011, ora 12:42