Sari la conținut

Citrinka

A întrebat pe 14.07.2011, la 12:33

Buna,cine stie daca este nevoie de cazierul judiciar la depunerea actelor pentru licenta?

Răspunsuri (2)

panicoalina #1
La depunerea actelor nu ai nevoie, doar in cazul in care ai fost admis ai nevoie de el pentru viza! Acum nu ai nevoie!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 12:40
Citrinka #2
merci mult
A răspuns pe 14.07.2011, ora 12:42