Styng
A întrebat pe 14.07.2011, la 14:14
Pe ce data a anului 2011 se vor putea depune dosaerele pentru admiterea la studii universitare a basarabenilor ?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 14.07.2011, la 14:14