lilik
A întrebat pe 14.07.2011, la 15:37
spuneti va rog da cererea de inscriere neo da la ambasada si doar atunci cind intram la universitate sa o complectam?
Răspunsuri (6)
lilik
#1
si ce inseamna si de unde trebuie Copie după paşaport de cetăţean român cu domiciliul stabil în străinătate/de cetăţean străin – primele 3 pagini?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 15:40
panicoalina
#2
Da, va o da acolo s-o completati,dar poti sa o ai completata si de acasa!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 15:50
panicoalina
#3
E vorba de pasaportul tau! :))
A răspuns pe 14.07.2011, ora 15:50
greeny
#4
numai primele 3 pagini treb?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 15:54
panicoalina
#5
Da,normal! S precizati ca aveti nevoie pentru admitere si deja ei stiu cum sa faca!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 15:59
greeny
#6
mesk mult
A răspuns pe 14.07.2011, ora 16:02