greeny
A întrebat pe 14.07.2011, la 16:13
care e foia matricola? e vreo anexa la diploma?
Răspunsuri (4)
greeny
#1
si de unde sa o iau daca nu miau dato la colegiu?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 16:32
Pierro
#2
Să te duci la şefa de secţie :)) sau mai bine la secretara specializării tale. Eu aşa am făcut :)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 16:48
greeny
#3
mersi esti o cicaladka!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 17:25
Pierro
#4
Prea de tot :))
A răspuns pe 14.07.2011, ora 17:47