Sari la conținut

Alyona

A întrebat pe 14.07.2011, la 16:49

Buna!poate sami zica si mie cineva cu ce medii sau intrat la asistenta sociala iasi anu trecut?Sau in general in toate universitatile din RO?Ms mult.

Răspunsuri (2)

Pierro #1
Anul trecut nu au fost făcute publice mediile de admitere, dar ca referinţă poţi lua admiterea din anul de studiu 2009-2010. (o găseşti aici pe site la secţiunea Admitere 2011-2012)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 16:53
Alyona #2
Ms mult:)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 16:57