lampard
A întrebat pe 14.07.2011, la 18:42
Salut !
Cine stie am vre'o sansa sa intru la Cuza, facultatea de Economie si administrarea afacerilor, avind media pe 3 ani 7.39 si la BAC 8.00 ? Ms mult !
Cine stie am vre'o sansa sa intru la Cuza, facultatea de Economie si administrarea afacerilor, avind media pe 3 ani 7.39 si la BAC 8.00 ? Ms mult !
Răspunsuri (10)
crinna
#1
Nea:) de ce nu-ti alegi o facultate pe potriva mediei tale?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 18:49
lampard
#2
Vrei sa spui ca nici la contract nu am sanse?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:00
Pierro
#3
La contract ai şanse :)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:01
lampard
#4
voi da la contract dar, nu am de ales...ms !
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:05
Pierro
#5
Optează pentru alt oraş şi o altă facultate, sau poţi să-ţi menţii facultatea, dar schimbă oraşul.
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:17
crinna
#6
La contract toti au sanse!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:19
lampard
#7
Facultatea nu o schimb, dar in privinta la oras m'am gindit si eu dar nustiu concret inca unde pot gasi facultatea aceasta...
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:21
Pierro
#8
În marea majoritate a oraşelor este această facultate :)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:47
crinna
#9
Apropo, de ce nu vrei sa schimbi facultatea?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:52
Pierro
#10
Dacă vrei să fii admis şi nu contează oraşul, atunci încearcă să alegi Târgovişte. E un oraş mic, în comparaţie cu Bucureşti, nu prea dezvoltat, dar dacă vrei să înveţi, atunci o faci.
A răspuns pe 14.07.2011, ora 21:25