Pollynush
A întrebat pe 14.07.2011, la 19:30
spuneti-mi va rog daca s-a inceput admiterea?? eu am inteles ca s-a inceput azi si dureaza pana pe data de 22iulie...ms mult))
Răspunsuri (14)
crinna
#1
Unde ai auzit ca azi?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:35
greeny
#2
da mie miau spus ca admiterea se incepe de pe 17,adica, de luni.Informatie a fost primita de la consulat luna trecuta.e drept oare?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:42
Pollynush
#3
Nu sunt sigura pt ca nu am vazut personal dar cineva mi-a spus ca a fost un reportaj la stiri...Dar nici metodologia nu a aparut?? si spuneti-mi ca rog daca pt absolventii claselor a XI-a e obligatorie analiza pentru SIDA??
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:46
crinna
#4
Pe edu.ro scrie ca inceperea admiterii incepe 21 iulie la consulatul din Ch.
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:46
Pierro
#5
NU a început admiterea liniştiţi-vă :))
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:47
crinna
#6
Chiar, sunt niste zvonuri doar, care va alerta prea mult:)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:48
Pollynush
#7
Crinna da-mi te rog link la articol pt ca eu nu gasesc...
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:54
PiSLa
#8
buna. spuneti plz la depunerea documentelor este necesara numai o fotografie 3/4 ? la Învățământ preuniversitar
A răspuns pe 14.07.2011, ora 19:55
Pollynush
#9
PiSla) Da e nevoie doar de o fotografie care se aplica pe cerere.(vezi metodologia 2010)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:01
crinna
#10
Pt Pollynush si restul care nu stiu cand incepe admiterea: http://www.edu.ro/index.php/articles/14116
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:02
crinna
#11
Anul trecut in datele astea s-au depus, inseamna ca si anul asta cam asa.
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:05
Lory
#12
doar 2 zile pentru admitere??? shi fara programare?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:12
crinna
#13
Asa a fost anul trecut, 3 zile.
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:14
Lory
#14
un haos ..fara programare?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:17