Lory
A întrebat pe 14.07.2011, la 20:14
spuneti-mi va rog as avea vreo sansa in bucuresti..studii preuniversitare..cu media 8.4???
Răspunsuri (8)
crinna
#1
La ce anume iti doresti?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:18
Lory
#2
profil real..mate-info..liceul sau colegiul nu prea conteaza
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:22
crinna
#3
Ai sanse!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:23
Lory
#4
mersi :*
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:26
Pollynush
#5
serios???dar eu cu media 9.07 si 9 la examene la economii as avea sanse in Bucuresti??
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:26
crinna
#6
Pt putin, bafta iti doresc!
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:26
crinna
#7
Iti dai seama!;)
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:28
Lory
#8
in cit timp vin raspunsurile daca esti admis sau nu?
A răspuns pe 14.07.2011, ora 20:32