marseli
A întrebat pe 14.07.2011, la 20:44
Deci daca am buletinu romanesc pai cum fac eu inscrierea la universitatea din Iasi de ex?
Răspunsuri (3)
Pierro
#1
În acest caz vei concura cu cetăţenii romîni, iar pentru aceştia sesiunea de admitere deja a început.
A răspuns pe 14.07.2011, ora 21:21
marseli
#2
gata am gasit un raspuns mai bun,in asa caz treb de anulat buletinu si gata
A răspuns pe 14.07.2011, ora 21:34
stargame
#3
sa inceput deja admiterea pentru moldoveni?
A răspuns pe 15.07.2011, ora 08:41