Sari la conținut

dimcikG

A întrebat pe 14.07.2011, la 22:58

Salutare///am si eu o intrebare....ce fel de forma medicala trebuie 86e,ori 86u...ori nu conteazxa asta?????si care e foaiea matricola????este anexa la diploma sau nu??????raspundetimi va rooog!!!!cine poate sa ma ajute sa imi dee skaypu ori yahooo.... va multumesc mult!!!!!!!ori imi raspundeti aici....

Răspunsuri (3)

cepavick #1
1)Deci aşa,certificatul medical nu are importanţă,să fie un certificat care atestă că ai permis accesul în colectivitate,deci merge atît 086e cît şi 086u,cred eu!
2)Foaia matricolă este un document(tabel) unde sunt înscrise toate mediile tale pe 3 ani de liceu,adică fiecare an aparte,ţi-l eliberează la liceu,sau îl faci singur şi ei ţi-s semnează şi pun ştampila(eu aşa am făcut)...

Baftă la admitere.
A răspuns pe 15.07.2011, ora 06:51
lilik #2
mie mio dato de la liceu sunt toate mediile doar ca media pe toti 3 ani nui pusa nu stiti cine trebuie sa calculeze media generala?
A răspuns pe 15.07.2011, ora 08:06
lilik #3
da de unde trebuie certificatu acesta?
A răspuns pe 15.07.2011, ora 08:19