lencik2
A întrebat pe 15.07.2011, la 08:05
Buna!Oameni,intrati pe http://studenti.md/forum/yaf_postsm90_A-fost-lansata-campania-de-informare-pentru-basarabenii-care-vor-sa-studieze-in-Romania.aspx.
Aici a aparut metodologia pentru anul de studii 2011-2012!Dupa cite am inteles eu,admiterea va fi pina pe 20 iulie,dar sper sa nu fie adevarat!
Bafta tuturor!!!
Aici a aparut metodologia pentru anul de studii 2011-2012!Dupa cite am inteles eu,admiterea va fi pina pe 20 iulie,dar sper sa nu fie adevarat!
Bafta tuturor!!!
Răspunsuri (2)
irka
#1
http://studenti.md/forum/yaf_postst80_Metodologia-de-scolarizare-pentru-etnicii-romani-din-afara-granitelor-ADMITERE-2011--2012-Rom.aspx
A răspuns pe 15.07.2011, ora 10:22
panicoalina
#2
Aceasta metodologie era de o saptamana inainte pe basarabeni.ro, voi aveti nevoie acum de varianta finala unde se vor preciza si repartizare locurilor pe orase! Nu va duceti in eroare singuri cu tot felul de site-uri, acum sursa voastra e edu.ro si basarabeni.ro, aveti rabdare cateva zile, anul trecut admiterea s-a inceput in 21 iulie! Bafta mare!
A răspuns pe 15.07.2011, ora 10:35