Sari la conținut

lilik

A întrebat pe 15.07.2011, la 08:14

certificatul medical de unde il luam de la me dicul de familike?si componenta familiei trebuie?

Răspunsuri (2)

panicoalina #1
Certificatul de la medicul de familie! Nu ai nevoie de nici o componenta a familiei,oare e precizat asa ceva undeva? Cititi cu atentie metodologia!
A răspuns pe 15.07.2011, ora 08:50
lilik #2
mesc besc
A răspuns pe 15.07.2011, ora 09:02