Sari la conținut

KillerHaker

A întrebat pe 15.07.2011, la 08:29

Formularul acesta de tip 1A de unde il luam? il primim atunci cind ne ducem la consulat sau trebuie sal tapam la imprimanta?

Răspunsuri (1)

panicoalina #1
Il primesti de la consulat! Desigur il poti avea si de acasa,dar asta ca sa-l completezi fara eventualele greseli!
A răspuns pe 15.07.2011, ora 08:49