Pollynush
A întrebat pe 15.07.2011, la 09:43
Salut! am o intrebare si va rog sa ma ajutati daca stie cineva...Parintii mei sunt ambii peste hotare si nu au posibilitatea sa revina acum in tara...cum ar trebui sa procedez cu doc si daca se pote face ceva in acest fel??? ms
Răspunsuri (3)
marseli
#1
tie nuti treb amu parinti daca ai 18 ani
A răspuns pe 15.07.2011, ora 09:49
Pollynush
#2
problema e ca nu-i am...
A răspuns pe 15.07.2011, ora 09:51
cubreacovdima
#3
parintii tai ar trebui sa se duca la ambasada Moldovei din tara in care se afla,sa-ti daca procura si celelalte declaratii.....
A răspuns pe 16.07.2011, ora 07:37