mihaelab
A întrebat pe 15.07.2011, la 10:06
Am si eu o intrebare. La cererea de inscriere la concurs pentru universitate, la rubrica studiilor absolvite, e necesar sa scriem media anilor de gimnaziu?! Sau e suficient sa scriem liceul unde am absolvit + mediile fiecarui an.
Răspunsuri (2)
panicoalina
#1
de la liceu si atat, operezi cu datele din diploma de la bac!
A răspuns pe 15.07.2011, ora 10:13
mihaelab
#2
Merci mult! Vazusem un model de cerere completata pe osb timisoara, si era inregistrat si gimnaziul+media fiecarui an, si mi s-a parut ciudat, ca in diploma de absolvire a gimnaziului sunt incluse doar notele dn a 9-a.:)
Multumesc!
Multumesc!
A răspuns pe 15.07.2011, ora 10:24