Sari la conținut

Parafraza

A întrebat pe 15.07.2011, la 13:55

Când o să se înceapă admiterea pentru basarabeni?
Cum o să decurgă: prin programare sau rînd viu?
Mulţumesc anticipat!

Răspunsuri (1)

natalita_525 #1
asteapta si curind va aparea si raspunsul la intrebarile tale.
A răspuns pe 16.07.2011, ora 13:37