Parafraza
A întrebat pe 15.07.2011, la 13:55
Când o să se înceapă admiterea pentru basarabeni?
Cum o să decurgă: prin programare sau rînd viu?
Mulţumesc anticipat!
Cum o să decurgă: prin programare sau rînd viu?
Mulţumesc anticipat!
Răspunsuri (1)
natalita_525
#1
asteapta si curind va aparea si raspunsul la intrebarile tale.
A răspuns pe 16.07.2011, ora 13:37