mya
A întrebat pe 15.07.2011, la 16:30
Pentru ce in formula mediei de admitere este introdusa bonificatia(Bdom)?Imi poate explica cineva si mie...Ms anticipat!
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Care este rostul acestui coeficient nu ştiu, dar mari griji din cauza lui nu trebuie să-ţi faci, deoarece toţi cei care vor opta pentru un domeniu anume vor fi în aceleaşi condiţii la admitere :)
A răspuns pe 15.07.2011, ora 17:09