Pollynush
A întrebat pe 15.07.2011, la 20:43
mie mi-au dat de la scoala foaia matricola pentru clasele I-IX.Vor fi probleme daca ma adresez cu aceasta foaie sau e nevoie doar de clasele V-IX??
Răspunsuri (4)
PiSLa
#1
Eu tot cind am cerut de la scoala mi-au dat copia la dosaul personal unde sunt notele din clasele I-IX si mi-au pus derectoarea toate samnaturile adica corespunde originalul si nush ce sa fac si eu .... dar am auzit de la lume ca anul trecut pe cineva lau intors inapoi pentru ca avea numai dosarul .... nush dc trebuie si foaia matricola daca in dosar sunt notele din clasele I-IX ... asta e acuma trebuie sa umblu pe la scoala sa caut derectoarea sa-mi faca foaia matricola ... :((
A răspuns pe 15.07.2011, ora 21:09
whitefenix
#2
eu i-am rugat sa-mi dea originalul, nustiu daca trebuie copia sau originalul
A răspuns pe 16.07.2011, ora 08:16
inga.boghean
#3
Daca aveti dosarul, faceti-va singuri foaia matricola(am eu exemplu daca doriti) eu pe a mea singura am facut-o apoi am fost la directoare acasa si mi-a pus stampila si iscalitura, da voi grabitiva ca vor pleca toti in concediu si nu cred ca veti mai gasi pe cineva la scoala
A răspuns pe 16.07.2011, ora 10:05
inga.boghean
#4
Daca aveti dosarul in original sau copia e simpu sa faceti foaia matricola
A răspuns pe 16.07.2011, ora 10:05