Sari la conținut

butterfly

A întrebat pe 16.07.2011, la 05:10

Ce poate sa se intimple in cazul in care eu am foaia matricola cu mediile pe 3 ani, dar ea nu contine calificativele obtinute la bacalaureat? Trebuie sa-mi mai fac una?

Răspunsuri (11)

Sandi #1
Lasa asa nu fa nimic ! notele de la bac sunt incluse in Diploma de bac , anul trecut am vazut asa caz ca nu erau incluse notele de bac in matricola si n-a fost o problema , a fost admis.
A răspuns pe 16.07.2011, ora 06:54
Pierro #2
Nu e o problemă. Nici la mine foaia matricolă nu conţinea notele de la BAC şi nu am avut probleme. Baftă!
A răspuns pe 16.07.2011, ora 10:29
butterfly #3
Multumesc mult! Chiar imi parea k totul e ok si cind am recitit am incremenit!!! :)
Pierro, merci, chiar te dedici acestui site.
A răspuns pe 16.07.2011, ora 18:33
Pierro #4
Nu mă dedic acestui site :)) Am fost şi eu în această situaţie şi ştiu ce înseamnă să nu dispui de informaţia de care ai nevoie. Baftă la admitere :)
A răspuns pe 16.07.2011, ora 19:09
butterfly #5
Multumesc!
A răspuns pe 16.07.2011, ora 20:35
Pierro #6
Pentru puţin :))
A răspuns pe 16.07.2011, ora 21:49
butterfly #7
Offf, Pierro, am impresia ca m-am indragostit...
A răspuns pe 17.07.2011, ora 09:17
Pierro #8
Ce face admiterea din oameni :))
A răspuns pe 17.07.2011, ora 10:42
butterfly #9
Cred ca nu admiterea e de vina...
Ba chiar mai mult, admiterea presupune concentrare maxima pe altceva... Hmmm....
A răspuns pe 17.07.2011, ora 14:47
Pierro #10
Atunci, care ar fi problemuţa?! :))
A răspuns pe 17.07.2011, ora 19:48
butterfly #11
For example ''you''... :)))
A răspuns pe 20.07.2011, ora 08:08