Sari la conținut

mya

A întrebat pe 16.07.2011, la 10:28

As vrea sa vorbesc cu cineva care studiaza la relatii internationale si studii europene.Am unele intrebari si cred ca nu are rost sa le postez cite pe una,mai bine vorbesc cu o persoana care cunoaste concret situatia.Astept cu nerabdare:)))

Răspunsuri (4)

Pierro #1
Nu pot să te ajut :) Eu fac administraţie publică :)
A răspuns pe 16.07.2011, ora 10:30
oyasumi #2
cunosc vreo cateva persoane care fac facultatea asta si mi/au spus ca e foarte frumoasa, te ajuta sa cresti din o gramada de puncte de vedere, doar ca dupa ce termini, daca nu ai reusit sa/ti faci legaturi 'interumane' trainice intre timp, esti un om fara profesie. eu nu pot sa ma pronunt in nici un fel, asa ca m/am bagat matinca 'ne v temu', da' ti/am reprodus o parere. sper ca o sa/ti raspunda cineva mai competent ;)
A răspuns pe 16.07.2011, ora 12:28
mya #3
le pot contacta cumva?
A răspuns pe 16.07.2011, ora 13:27
genutsa #4
salut! eu studiez la relatii internationale si studii europene si ash putea sa-ti raspund la intrebari ce tin de acest domeniu.ID mess-eugeniahariton.astept sa-mi scrii!
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:18