Dutza
A întrebat pe 16.07.2011, la 10:41
Salut! Îmi doresc foarte mult să fac facultatea în România. Însă nu știu ce orașe aș putea să aleg. Știu că Iași, Cluj, București sunt printre cele mai bune centre universitare. Însă am văzut că aici intră doar cei cu medii destul de mari.Eu am 9,02 pe cei 3 ani de liceu și 9,5 la BAC. Ar putea cineva să îmi dea câteva idei pentru specializarea contabilitate (sau finanțe).În Brașov aș avea ceva șanse?
Mulțumesc anticipat!
Mulțumesc anticipat!
Răspunsuri (2)
ladycristinna
#1
Dar unde ai gasit tu lista cu cine si cu ce medii a intrat ?
Eu din cite am vazut este afisat doar numele studentului si daca e la BURSA/FARA BURSA
Eu din cite am vazut este afisat doar numele studentului si daca e la BURSA/FARA BURSA
A răspuns pe 16.07.2011, ora 10:45
Dutza
#2
M-am uitat la listele cu admiterile anterioare :) În 2009 s-au afișat și mediile.
Nu știu cum e acum, dar aș vrea să știu aproximativ. Iași, Brașov, Constanța sau Tg Mureș? Nu aș vrea să aleg ceva ce nu "merit" sau aș putea reuși?
Nu știu cum e acum, dar aș vrea să știu aproximativ. Iași, Brașov, Constanța sau Tg Mureș? Nu aș vrea să aleg ceva ce nu "merit" sau aș putea reuși?
A răspuns pe 16.07.2011, ora 10:54