Sari la conținut

avilius

A întrebat pe 16.07.2011, la 13:31

Câte locuri (la buget și pe contract) sunt alocate/ rezervate pentru basarabeni, la jurnalism, pentru anul viitor? Mulțumesc anticipat.

Răspunsuri (4)

cris22 #1
depinde unde vrei sa mergi si de universitate. cauta pe site-urile universitatilor. stiu ca la uni. bucuresti sunt 2 locuri. in ce orase vrei? si ce medie ai?
A răspuns pe 16.07.2011, ora 19:01
Pierro #2
Oameni buni: pe site-urile universităţilor e publicată informaţia cu privire la locurile acordate cetăţenilor R.Moldova care au absolvit liceul în România, iar oferta pentru absolvenţii liceelor din R.Moldova urmează să apară ulterior.
A răspuns pe 16.07.2011, ora 19:11
inguta #3
Salut,vrei la jurnalism? daca nu te deranjeaza , imi poti spune ce medie ai si-n ce oras vrei sa aplici? pt as vrea si eu...mersi
A răspuns pe 17.07.2011, ora 06:13
Mihaita #4
Salut! As vrea si eu sa aplic la jurnalism! La Iasi! Am media 9,5!
...dar toti din jur imi spun că nu merită,,,deaceea mai stau pe ginduri momentan in privinta facultatii! Tu ce crezi?
A răspuns pe 17.07.2011, ora 19:56