lampard
A întrebat pe 16.07.2011, la 14:37
As vrea sa vorbesc cu cineva care studiaza s'au a studiat la facultatea de economie si administrarea afacerilor la Cuza. Astept rs! ms.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 16.07.2011, la 14:37