CiKs
A întrebat pe 16.07.2011, la 20:04
Buna!...o intrebarica am si eu... anexa la certificatul 086 mai trebuie si o oarecare anexa a consultatii SIDA...cineva a zis ca e nevoie si de aceasta.. ?? :S va rog un raspuns. multumesc
Răspunsuri (2)
ludmila_11
#1
eu am dat analiza la sida, si am facut copie la certificatu medical + analiza de la sida si leam legalizat. cam atit. dar de analiza sida e nevoie doar pentru medicina :) ( si asta inca nu se stie exact)
A răspuns pe 16.07.2011, ora 21:11
CiKs
#2
multumesc..pt inceput. deci, cei care doresc la medicina e nevoie analiza SIDA?... si asta nu se stie exact...de unde am putea sa ne convingem k e asa sau nu???!! :((
A răspuns pe 17.07.2011, ora 10:30