Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 17.07.2011, la 06:09

salut! spuneti-mi va rog, este necesara totusi testul Sida sau e suficienta forma 086e?

Răspunsuri (7)

galateanu.dan #1
forma 086e este necesara dar testul sida nu trebuie
A răspuns pe 17.07.2011, ora 06:45
Pollynush #2
Eu m-am dus la medicul de familie si i-am spus ca-mi trebuie certificat medical pt Romania,asa ca m-a trimis sa-mi fac testul Sida. Am inteles ca nu la toti le trebuie dar pt orice eventualitate dute su ti-l fa. Se face repede si nu e scump...
A răspuns pe 17.07.2011, ora 07:04
inga.boghean #3
Eu l-am facut, cel putin lasa-l sa fie, nu as vrea sa am probleme cind depun documentele pt studii
A răspuns pe 17.07.2011, ora 08:22
AlinusH #4
trebuie sa faci si testul HIV numaidecat
A răspuns pe 17.07.2011, ora 13:06
whitefenix #5
eu parca stiam ca la univ. de medicina trebuie
A răspuns pe 17.07.2011, ora 15:16
milocik #6
La acest rezultat tot trebuie facut legalizare? sau merge originalu?
A răspuns pe 17.07.2011, ora 16:13
inga.boghean #7
Iaca de asta nu stiu as vrea si eu sa stiu il pot da in original? ca nu mai am nevoie de el....
A răspuns pe 17.07.2011, ora 18:51