Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 17.07.2011, la 06:10

Vreau sa stiu daca nu intri din primul tur, este nevoie de un alt pachet de documente pt turul 2, sau ni se vor inapoia documentele? Cum e procedura?

Răspunsuri (2)

dorudorin92 #1
nu tot acelea
A răspuns pe 17.07.2011, ora 07:39
AlinusH #2
anul trecut trebuia sa completezi numai o cerere si atat...nu mai trebuia sa depui inca o data tot pachetul de acte pt k orikum cel initial se afla la ambasada
A răspuns pe 17.07.2011, ora 13:06