inguta
A întrebat pe 17.07.2011, la 06:10
Vreau sa stiu daca nu intri din primul tur, este nevoie de un alt pachet de documente pt turul 2, sau ni se vor inapoia documentele? Cum e procedura?
Răspunsuri (2)
dorudorin92
#1
nu tot acelea
A răspuns pe 17.07.2011, ora 07:39
AlinusH
#2
anul trecut trebuia sa completezi numai o cerere si atat...nu mai trebuia sa depui inca o data tot pachetul de acte pt k orikum cel initial se afla la ambasada
A răspuns pe 17.07.2011, ora 13:06