lampard
A întrebat pe 17.07.2011, la 07:50
As vrea sa vorbesc cu cineva care studiaza s'au a studiat la facultatea de economie si administrarea afacerilor la Cuza. Astept rs! ms.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 17.07.2011, la 07:50