Sari la conținut

ludmila_11

A întrebat pe 17.07.2011, la 11:16

la ambasada ro din ch admiterea va fi dupa programare sau rind viu? si daca dupa programare - cum sa ne programam (internet, tel) ???
multumesc anticipat

Răspunsuri (1)

AlinusH #1
fara programare...trebuie sa vii la Ambasada mai de dimineatza si acolo pe loc se face o lista...as always
A răspuns pe 17.07.2011, ora 13:03