ludmila_11
A întrebat pe 17.07.2011, la 11:16
la ambasada ro din ch admiterea va fi dupa programare sau rind viu? si daca dupa programare - cum sa ne programam (internet, tel) ???
multumesc anticipat
multumesc anticipat
Răspunsuri (1)
AlinusH
#1
fara programare...trebuie sa vii la Ambasada mai de dimineatza si acolo pe loc se face o lista...as always
A răspuns pe 17.07.2011, ora 13:03