Sari la conținut

lexy

A întrebat pe 17.07.2011, la 18:40

salut, care'i treaba cu declaratiile din partea parintilor cum ca ne permit sa participam la concursul de admitere si sa plecam peste hotare? sint necesare pentru admitere sau nu? va rog sa imi raspundeti tinind cont ca am inca 17 ani, ms mult

Răspunsuri (2)

vilikan #1
salut! si eu am aceeasi problema referitor la virsta doar ca eu voi depune actele pt facultate si poate voi avea norokul ka la ambasada sa numi zica nimeni nimik! Bafta!!!
A răspuns pe 17.07.2011, ora 18:48
inga.boghean #2
Pentru licee sau colegii adica de fapt trebuie pentru acei ce nu au atins virsta de 18 ani....
A răspuns pe 17.07.2011, ora 18:53