Pan_dora
A întrebat pe 17.07.2011, la 21:57
Buna la toti,ma chinuie o intrebare...iata in metodologie in Anexa 6 sunt 14 Universitati (Domeniile de studiu de licenţă în centrele de an pregătitor începând cu anul de învăţământ 2011/2012)...numai din acestea 14 avem dreptu de a alege,sau toate universitatile din Ro ne sunt la discretie?? ms,astept rs ,vam pupat
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Cea mai mare parte a universităţilor din România vor acorda locuri pentru studii, dar trebuie să aşteptaţi Metodologia oficială să vedeţi repartizarea exactă.
A răspuns pe 17.07.2011, ora 23:02