Sari la conținut

Crys_Tyna

A întrebat pe 17.07.2011, la 23:40

Buna.imi puteti spune si mie pe ce data totusi se va incepe depunerea la ambasada Romaniei in Chisinau? ms anticipat)

Răspunsuri (6)

galina92 #1
dupa cate am inteles, la Chisinau se depun pe 24-29 iulie
A răspuns pe 18.07.2011, ora 06:49
Crys_Tyna #2
ms mult)
A răspuns pe 18.07.2011, ora 07:39
ladycristinna #3
galina92 de unde ai luat asa informatie ? )
A răspuns pe 18.07.2011, ora 07:46
galina92 #4
am gasit pe un site.. dar nu-l mai gasesc acum. daca ai alte informatii, spune
A răspuns pe 18.07.2011, ora 08:09
cris22 #5
24-29 iulie a fost anul trecut. pt anul acesta inca nu s-a afisat nimic (doar metodologia provizorie). mai asteptam :)
A răspuns pe 18.07.2011, ora 10:03
pan_dora #6
de pe 31.07-08.08 )))
A răspuns pe 19.07.2011, ora 00:28