Georgiana
A întrebat pe 18.07.2011, la 07:02
salutare .. imi spune si mie cineva va rog frumos .. documentele de inscriere la universitate se depun la ambasada sau la consulat ? ms mult ..
Răspunsuri (2)
Citrinka
#1
Salut,documentele se depun la consulat
A răspuns pe 18.07.2011, ora 07:35
Georgiana
#2
ms mult pentru raspuns ..
A răspuns pe 18.07.2011, ora 10:05