inguta
A întrebat pe 18.07.2011, la 08:00
Ce fel de mapa avem nevoie pt a pune actele in ea, cu sina , sau simpla, sau n-avem nevoie?
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Nu e obligatoriu să ai o mapă, căci actele vor fi capsate de funcţionarii de la consulat.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 10:13