inguta
A întrebat pe 18.07.2011, la 08:45
Cererea de inscriere trebuie scoasa la printer sau o sa o completam acolo la consulat?
Răspunsuri (1)
crinna
#1
O completezi acolo!
A răspuns pe 18.07.2011, ora 09:02