tedy
A întrebat pe 18.07.2011, la 10:50
salut , imi cer scuze pt deranj ,vreau sa va intreb pt admitere la studii universitare nu avem nevoie de certificat sida si de confirmare , doar de actele care sunt precizate in anexa 2 documentele necesare pt studii .Mersi
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.