VikaB
A întrebat pe 18.07.2011, la 11:39
Salut,as dori sa concretizez de pe ce data incepe admiterea in Romania,am fost azi la consulat la Balti si mi-a spus un angajat ca incepind cu 30 iulie,asta in cazul in care la unele posturi tv s-a anuntat ca de pe 21 iulie.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.