Courtney
A întrebat pe 18.07.2011, la 13:33
Buna ziua! Sa-mi explice, va rog, cineva care cunoaste ce inseamna "termenul comisiei" privind cetatenia romana. Este termenul in care dosarul abia intra in comisie???
Multumesc.
Multumesc.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.