natalita_525
A întrebat pe 18.07.2011, la 14:11
la consulat trebuie de scris doar orasele sau si universitatile din ele si specialitatile?
Răspunsuri (3)
miha
#1
acolo iti da fisa de inscriere pe care indici orasele pt care optezi in ordinea preferintelor, univ, facultatea si specializarea
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:43
Pierro
#2
Mai bine să ai cererea gata pregătită de acasă. O printezi şi indici în ea universitatea şi specializarea pentru care optezi. De exemplu: Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iaşi, specializarea: Drept.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:57
natalita_525
#3
va multumesc pentru ajutor
A răspuns pe 18.07.2011, ora 18:25