ilona
A întrebat pe 18.07.2011, la 14:15
va rog frumos sa-mi spuna cineva cind incepe admiterea la ambasada din Chisinau...stau pe griji.....
Răspunsuri (2)
Pierro
#1
Urmează funcţionarii din cadrul Consulatului să stabilească perioada, dar nu mai târziu de 31 iulie. Citeşte Metodologia.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 14:34
Pierro
#2
http://www.tineribasarabeni.com/2011/07/admiterea-in-romania-31-iulie-8-august-2011/
A răspuns pe 18.07.2011, ora 14:42