Sari la conținut

ilona

A întrebat pe 18.07.2011, la 14:15

va rog frumos sa-mi spuna cineva cind incepe admiterea la ambasada din Chisinau...stau pe griji.....

Răspunsuri (2)

Pierro #1
Urmează funcţionarii din cadrul Consulatului să stabilească perioada, dar nu mai târziu de 31 iulie. Citeşte Metodologia.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 14:34
Pierro #2
http://www.tineribasarabeni.com/2011/07/admiterea-in-romania-31-iulie-8-august-2011/
A răspuns pe 18.07.2011, ora 14:42