Anonymous
A întrebat pe 18.07.2011, la 15:01
Nu stiti daca statul roman va aloca locuri suplimentare ca in anul precedent ?
Răspunsuri (5)
Pierro
#1
Ar trebui să acorde, căci ziceau că numărul de burse nu va fi mai mic decât în anul trecut.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:02
Anonymous
#2
Clar, dar nu stii ele au fost anuntate pina sau dupa perioada de inscriere la concurs ?
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:06
Pierro
#3
După înscriere.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:07
Anonymous
#4
bun..merci
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:10
crinna
#5
Deja sunt alocate un nr. bun de locuri, vroiam doar sa precizez ca cei cu note mari o sa intre oricum.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:12