Sari la conținut

Anonymous

A întrebat pe 18.07.2011, la 15:01

Nu stiti daca statul roman va aloca locuri suplimentare ca in anul precedent ?

Răspunsuri (5)

Pierro #1
Ar trebui să acorde, căci ziceau că numărul de burse nu va fi mai mic decât în anul trecut.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:02
Anonymous #2
Clar, dar nu stii ele au fost anuntate pina sau dupa perioada de inscriere la concurs ?
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:06
Pierro #3
După înscriere.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:07
Anonymous #4
bun..merci
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:10
crinna #5
Deja sunt alocate un nr. bun de locuri, vroiam doar sa precizez ca cei cu note mari o sa intre oricum.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:12