vilikan
A întrebat pe 18.07.2011, la 15:01
salut prieteni! anu asta pentru facultate doar 800 de locuri se acorda basarabenilor? mersi mult!
Răspunsuri (6)
crinna
#1
Da, e putin? se mai dau si in sesiunea a II.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:05
vilikan
#2
ms mult, de lucru asta kiar nu stiam :). imi poti spune te rog in al 2 lea tur kite lokuri vor di aproximativ? ms
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:09
crinna
#3
Destul de multe, anul trecut aproximativ de 300.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:14
vilikan
#4
aha, mesq :*
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:18
micutza
#5
de locurile din sesiunea a -doua pot beneficia doar cei care au depus dosarul pentru prima sesiune si nu au intrat.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 16:07
Pierro
#6
Da, doar cei care au depus actele pentru prima sesiune de admitere.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 16:08