irka
A întrebat pe 18.07.2011, la 15:27
buna,avem nevoie la depunerea actelor la consulat si de diploma originala?vreau sa depun actele si aici la Chisinau ma tem sa nu fie prea tirziu.ms mult!
Răspunsuri (2)
miha
#1
buna!la consulat se depune copie legalizata dupa diploma de bac, asa ca o poti depune linistita in original la univ din md
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:35
irka
#2
nu vor fi probleme da?multumesc
A răspuns pe 18.07.2011, ora 18:30