nata12
A întrebat pe 18.07.2011, la 15:46
buna !la depunerea actelor avem nevoie de cazier ???
Răspunsuri (1)
Pierro
#1
Ai nevoie strict de actele care sunt indicate în Anexe. Cazierul judiciar îţi va trebui, când vei aplica pentru viză.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:55