Sari la conținut

nata12

A întrebat pe 18.07.2011, la 15:46

buna !la depunerea actelor avem nevoie de cazier ???

Răspunsuri (1)

Pierro #1
Ai nevoie strict de actele care sunt indicate în Anexe. Cazierul judiciar îţi va trebui, când vei aplica pentru viză.
A răspuns pe 18.07.2011, ora 15:55