maruigres
A întrebat pe 18.07.2011, la 16:36
salutare! spunetimi va rog admiterea la rezidentiat in romania se face concomitent cu perioada de admitere a liceenilor, practic nu gasesc nimica informatie pentru rezidentiat in metodologie 2011-2012.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.